slider05.jpg slider03.jpg slider01.jpg slider06.jpg slider02.jpg slider04.jpg
Mijn Team
Jeugd
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

D1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sabina Erftemeijer
Aanvoerder Anouk Sluimer
Coach Tim Habets
Teammanager Elsbeth Wender
Trainer Tim Habets

Aankomende Speelronde

ZONDAG 15 NOVEMBER 2020
Thuis Uit Aanvang
Doetinchem D1 Lochem D1 12:45
Eemvallei D1 Drienerlo D1
HCHN D1 Hattem D1 12:45
Lelystad D1 Avanti D1 12:50
Oosterbeek D1 Zeewolde D1
Overbetuwe D1 Dorsteti D1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Eemvallei D1 6 18 6 0 0 47 6 0
2 Oosterbeek D1 6 18 6 0 0 38 8 0
3 Zeewolde D1 6 15 5 0 1 31 7 0
4 Drienerlo D1 6 10 3 1 2 16 9 0
5 HCHN D1 5 10 3 1 1 13 8 0
6 Avanti D1 6 9 3 0 3 21 19 0
7 Lelystad D1 6 6 2 0 4 11 16 0
8 Doetinchem D1 5 6 2 0 3 9 21 0
9 Hattem D1 6 4 1 1 4 13 18 0
10 Overbetuwe D1 6 4 1 1 4 6 24 0
11 Dorsteti D1 6 3 1 0 5 6 32 0
12 Lochem D1 6 0 0 0 6 3 46 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov M.H.C. Oosterbeek D1 n.n.b uit
22 nov HCHN D1 n.n.b thuis
7 mrt Hattemse M.H.C. D1 n.n.b uit
14 mrt DHC Drienerlo D1 n.n.b thuis
21 mrt Dorsteti D1 n.n.b uit
28 mrt Lochemse Hockey Club D1 n.n.b thuis
11 apr WMHC Avanti D1 n.n.b uit
18 apr M.H.C. LELYSTAD D1 n.n.b thuis
25 apr Doetinchemse Hockey Club D1 n.n.b uit
16 mei HCOB - Hockeyclub Overbetuwe D1 n.n.b thuis
30 mei H.C. Eemvallei D1 n.n.b uit
6 jun M.H.C. Oosterbeek D1 n.n.b thuis
13 jun HCHN D1 n.n.b uit

Uitslagen

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Zeewolde D1 Hattem D1 7-2
Oosterbeek D1 Dorsteti D1 9-0
Doetinchem D1 Lelystad D1 2-1
Eemvallei D1 Lochem D1 17-0
Overbetuwe D1 Avanti D1 2-4
HCHN D1 Drienerlo D1 1-1
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Lelystad D1 Overbetuwe D1 5-0
Dorsteti D1 HCHN D1 1-3
Avanti D1 Eemvallei D1 3-4
Lochem D1 Oosterbeek D1 1-7
Drienerlo D1 Zeewolde D1 1-2
Hattem D1 Doetinchem D1 2-3
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Zeewolde D1 Dorsteti D1 7-1
HCHN D1 Lochem D1 5-1
Overbetuwe D1 Doetinchem D1 3-0
Drienerlo D1 Hattem D1 2-0
Eemvallei D1 Lelystad D1 7-1
Oosterbeek D1 Avanti D1 4-2
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Hattem D1 Overbetuwe D1 1-1
Lochem D1 Zeewolde D1 0-9
Doetinchem D1 Eemvallei D1 1-8
Lelystad D1 Oosterbeek D1 2-4
Avanti D1 HCHN D1 5-2
Dorsteti D1 Drienerlo D1 0-5
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Dorsteti D1 Hattem D1 1-7
Zeewolde D1 Avanti D1 5-1
Eemvallei D1 Overbetuwe D1 7-0
Drienerlo D1 Lochem D1 5-0
Oosterbeek D1 Doetinchem D1 7-3
HCHN D1 Lelystad D1 2-0
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Avanti D1 Drienerlo D1 6-2
Overbetuwe D1 Oosterbeek D1 0-7
Lelystad D1 Zeewolde D1 2-1
Hattem D1 Eemvallei D1 1-4
Lochem D1 Dorsteti D1 1-3