slider02.jpg slider05.jpg slider03.jpg slider06.jpg slider01.jpg slider04.jpg
Mijn Team
Jeugd
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

H1

Ondersteuning

Functie Naam
Teammanager Marnix Overkamp
Trainer Pim Vercauteren

Aankomende Speelronde

ZONDAG 15 NOVEMBER 2020
Thuis Uit Aanvang
Eemvallei H1 Haackey H1
HCHN H1 Dieren H1 14:45
Lelystad H1 Doorn H1 14:50
Overbetuwe H1 Lochem H1
PW H1 Zeewolde H1 14:45
Spitsbergen H1 Avanti H1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Doorn H1 5 15 5 0 0 32 5 0
2 Lelystad H1 5 13 4 1 0 27 9 0
3 Zeewolde H1 6 10 3 1 2 23 21 0
4 PW H1 3 9 3 0 0 22 2 0
5 Lochem H1 5 9 3 0 2 18 10 0
6 Haackey H1 4 9 3 0 1 12 13 0
7 Spitsbergen H1 5 8 2 2 1 20 13 0
8 Eemvallei H1 6 7 2 1 3 21 21 0
9 HCHN H1 6 4 1 1 4 7 28 0
10 Dieren H1 6 3 1 0 5 20 27 0
11 Overbetuwe H1 6 3 1 0 5 8 35 0
12 Avanti H1 5 0 0 0 5 5 31 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina H1 14:45 uit
22 nov HCHN H1 n.n.b thuis
7 mrt MHC Dieren H1 n.n.b uit
14 mrt HHC Haackey H1 n.n.b thuis
21 mrt Lochemse Hockey Club H1 n.n.b uit
28 mrt WMHC Avanti H1 n.n.b thuis
11 apr Doornse Hockey Club H1 n.n.b uit
18 apr M.H.C. LELYSTAD H1 n.n.b thuis
25 apr VMHC Spitsbergen H1 n.n.b uit
16 mei HCOB - Hockeyclub Overbetuwe H1 n.n.b thuis
30 mei H.C. Eemvallei H1 n.n.b uit
6 jun Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina H1 n.n.b thuis
13 jun HCHN H1 n.n.b uit

Uitslagen

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
PW H1 Lochem H1 3-2
Overbetuwe H1 Doorn H1 0-5
Spitsbergen H1 Lelystad H1 2-4
HCHN H1 Haackey H1 2-3
Eemvallei H1 Avanti H1 7-1
Zeewolde H1 Dieren H1 6-5
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Doorn H1 Eemvallei H1 4-1
Avanti H1 PW H1 0-10
Haackey H1 Zeewolde H1 3-2
Dieren H1 Spitsbergen H1 3-7
Lelystad H1 Overbetuwe H1 7-1
Lochem H1 HCHN H1 4-0
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Haackey H1 Dieren H1 5-3
Overbetuwe H1 Spitsbergen H1 1-6
Eemvallei H1 Lelystad H1 3-5
HCHN H1 Avanti H1 3-2
Zeewolde H1 Lochem H1 5-1
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Doorn H1 HCHN H1 9-0
Spitsbergen H1 Eemvallei H1 3-3
Avanti H1 Zeewolde H1 1-4
Dieren H1 Overbetuwe H1 5-1
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Eemvallei H1 Overbetuwe H1 3-5
Lochem H1 Dieren H1 4-1
HCHN H1 Lelystad H1 0-8
Zeewolde H1 Doorn H1 3-8
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Dieren H1 Eemvallei H1 3-4
Avanti H1 Lochem H1 1-7
Spitsbergen H1 HCHN H1 2-2
Doorn H1 Haackey H1 6-1
Lelystad H1 Zeewolde H1 3-3
Overbetuwe H1 PW H1 0-9