slider04.jpg slider03.jpg slider06.jpg slider01.jpg slider05.jpg slider02.jpg
Mijn Team
Jeugd
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Standen van alle teams

Zaal 
Zaal Dames 1 4e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Buitenhout D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Doorn D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nijkerk D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Zeewolde d1 0 0 0 0 0 0 0 0
Zaal Dames 4 4e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leusden D2 2 6 2 0 0 3 0 0
2 Zeewolde d4 2 3 1 0 1 3 3 0
3 Amersfoort D3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 UNO d4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Voordaan d12 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwaluwen D6 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Maarssen D3 2 0 0 0 2 2 5 0
Zaal Heren 1 3e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Buitenhout H1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Culemborg H1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Doorn H1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Eemvallei H1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Lelystad H1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rijnvliet H1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zeewolde H1 0 0 0 0 0 0 0 0
Zaal JA1 4e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei JA2 2 6 2 0 0 7 4 0
2 Zeewolde JA1 2 3 1 0 1 3 4 0
3 Amersfoort JA3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hilversum JA3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Lelystad JA11-C 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SCHC JA5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Leusden JA3 2 0 0 0 2 2 4 0
Zaal JB1 5e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almere JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baarn JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Eemvallei JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hilversum JB5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Leusden JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SCHC JB5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zeewolde JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
Zaal Jong Dames 1 4e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almere dj4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Huizen DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Rijnvliet dj1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SCHC dj19 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SCHC dj18 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Soest DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zeewolde DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
Zaal MA1 2e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barneveld MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Doorn MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Eemvallei MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Huizen MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Laren MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Naarden MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zeewolde MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
Zaal MA2 4e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Soest MA3 2 6 2 0 0 8 6 0
2 Eemvallei MA3 2 3 1 0 1 4 3 0
3 Almere MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kampong MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Muiderberg MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Spandersbosch MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zeewolde MA2 2 0 0 0 2 4 7 0
Zaal MB1 1e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong MB2 2 6 2 0 0 9 0 0
2 Zeewolde MB1 2 3 1 0 1 3 6 0
3 Haaskamp MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 IJsseloever MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Soest MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Spandersbosch MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nieuwegein MB1 2 0 0 0 2 0 6 0
Zaal MB2 3e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Houten MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Lelystad MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Naarden MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SCHC MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Voordaan MB34-C 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zeewolde MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
Zaal MC1 2e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Fletiomare MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Leusden MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nijkerk MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Phoenix MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Schaerweijde MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Spandersbosch MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zeewolde MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
Zaal MC2 5e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Buitenhout MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gooische MC8 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hilversum MC8 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hoevelaken MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Huizen MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Lelystad MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zeewolde MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
Zaal MD1 2e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hilversum MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Huizen MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kampong MD4C 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Naarden MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Weesp MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zeewolde MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
Zaal MD2 6e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barneveld MD2 2 6 2 0 0 4 2 0
2 Phoenix MD6 2 3 1 0 1 6 4 0
3 Soest MD7 1 3 1 0 0 2 1 0
4 Holestick MD2 2 1 0 1 1 2 3 0
5 Woerden MD6 2 1 0 1 1 2 3 0
6 Lelystad MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zeewolde MD2 1 0 0 0 1 2 5 0