slider04.jpg slider03.jpg slider05.jpg slider01.jpg slider02.jpg slider06.jpg
Mijn Team
Jeugd
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Standen van alle teams

Senioren 
Dames 1 4e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maarssen D1 2 6 2 0 0 22 1 0
2 Mezen D1 2 6 2 0 0 17 0 0
3 Zeewolde D1 2 6 2 0 0 9 0 0
4 Leerdam D1 2 6 2 0 0 4 1 0
5 Kromme Rijn D1 2 3 1 0 1 5 4 0
6 Vianen D1 2 3 1 0 1 5 5 0
7 Druten D1 2 3 1 0 1 4 5 0
8 Eemvallei D1 2 3 1 0 1 2 5 0
9 Rijnvliet D1 2 0 0 0 2 0 5 0
10 Culemborg D1 2 0 0 0 2 1 10 0
11 Hoevelaken D1 2 0 0 0 2 1 16 0
12 Geldermalsen D1 2 0 0 0 2 1 19 0
Dames 2 Res. 6e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schaerweijde D14 2 6 2 0 0 10 2 0
2 Spandersbosch D4 2 4 1 1 0 7 2 0
3 SCHC D9 2 4 1 1 0 6 1 0
4 USHC D16 2 4 1 1 0 4 2 0
5 Kampong D32 2 4 1 1 0 3 1 0
6 Zwaluwen D10 2 3 1 0 1 7 4 0
7 Zeewolde D2 2 3 1 0 1 4 2 0
8 Maarssen D6 2 3 1 0 1 3 4 0
9 Kampong D31 2 1 0 1 1 1 6 0
10 USHC D14 2 1 0 1 1 1 8 0
11 Phoenix D11 2 0 0 0 2 3 8 0
12 Amersfoort D4 2 0 0 0 2 0 9 0
Dames A 3e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Fletiomare DB 2 6 2 0 0 9 1 0
2 Gooische DE 2 6 2 0 0 8 3 0
3 Nieuwegein DA 2 6 2 0 0 4 1 0
4 Houten DC 2 4 1 1 0 2 1 0
5 Lelystad DA 2 3 1 0 1 5 3 0
6 Phoenix DB 2 3 1 0 1 6 5 0
7 Zeewolde DA 2 3 1 0 1 6 6 0
8 Doorn DB 2 1 0 1 1 3 4 0
9 Almere DA 2 1 0 1 1 1 2 0
10 Nijkerk DA 2 1 0 1 1 1 5 0
11 Haaskamp DA 2 0 0 0 2 1 7 0
12 Voordaan DC 2 0 0 0 2 1 9 0
Heren 1 2e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Fletiomare H1 2 6 2 0 0 11 3 0
2 Eelde H1 2 6 2 0 0 6 0 0
3 Mezen H1 2 6 2 0 0 8 4 0
4 Zevenaar H1 2 4 1 1 0 7 4 0
5 Bully H1 2 3 1 0 1 8 7 0
6 Wageningen H1 2 3 1 0 1 5 6 0
7 Baarn H1 2 3 1 0 1 4 5 0
8 Barneveld H1 2 3 1 0 1 4 6 0
9 Deventer H1 2 1 0 1 1 4 6 0
10 Almelo H1 2 0 0 0 2 4 9 0
11 HCM H1 2 0 0 0 2 2 7 0
12 Zeewolde H1 2 0 0 0 2 2 8 0
Heren 2 Res. 5e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barneveld H2 2 6 2 0 0 11 2 0
2 SCHC H7 2 6 2 0 0 11 3 0
3 Hoevelaken H2 2 6 2 0 0 8 2 0
4 Zwaluwen H4 2 6 2 0 0 8 4 0
5 Zeewolde H2 2 4 1 1 0 4 3 0
6 Spitsbergen H2 2 3 1 0 1 5 4 0
7 Kampong H27 2 3 1 0 1 5 5 0
8 Kampong H29 2 1 0 1 1 3 6 0
9 USHC H7 2 0 0 0 2 3 7 0
10 Voordaan H11 2 0 0 0 2 2 9 0
11 Kampong H31 2 0 0 0 2 1 8 0
12 Schaerweijde H4 2 0 0 0 2 4 12 0
Heren A Veteranen 4e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Laren HC 2 6 2 0 0 11 4 0
2 Kampong HG 2 6 2 0 0 5 1 0
3 Fletiomare HF 2 4 1 1 0 4 2 0
4 Zwaluwen HA 2 4 1 1 0 3 1 0
5 Kampong HF 2 4 1 1 0 2 0 0
6 Baarn HB 2 4 1 1 0 5 4 0
7 Nieuwegein HA 2 3 1 0 1 2 3 0
8 Rijnvliet HA 2 1 0 1 1 4 6 0
9 Zeewolde HA 2 1 0 1 1 0 3 0
10 Schaerweijde HE 2 0 0 0 2 4 7 0
11 Eemvallei HB 2 0 0 0 2 1 4 0
12 Spitsbergen HA 2 0 0 0 2 2 8 0
Heren VL 4e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Doorn HVL1 2 6 2 0 0 11 1 0
2 SCHC HVL3 2 6 2 0 0 8 2 0
3 Huizen HVL2 2 6 2 0 0 8 4 0
4 Loenen HVL3 2 4 1 1 0 5 1 0
5 Amersfoort HVL2 2 4 1 1 0 4 3 0
6 Leusden HVL1 2 3 1 0 1 3 3 0
7 Phoenix HVL1 2 3 1 0 1 3 3 0
8 Zeewolde HVL1 2 3 1 0 1 4 5 0
9 Fletiomare HVL1 2 0 0 0 2 3 8 0
10 Haaskamp HVL1 2 0 0 0 2 3 8 0
11 Naarden HVL2 2 0 0 0 2 4 10 0
12 Weesp HVL1 2 0 0 0 2 0 8 0