slider06.jpg slider01.jpg slider05.jpg slider04.jpg slider02.jpg slider03.jpg
Mijn Team
Jeugd
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Standen van alle teams

Zaal 
Zaal Dames 1 3e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spitsbergen D1 4 9 3 0 1 13 8 0
2 Maarssen D1 4 6 2 0 2 17 6 0
3 Barneveld D1 2 6 2 0 0 7 1 0
4 Loenen D1 2 6 2 0 0 7 2 0
5 Zeewolde D1 2 0 0 0 2 3 9 0
6 Lelystad D1 2 0 0 0 2 1 10 0
7 Muiderberg D1 2 0 0 0 2 1 13 0
Zaal Dames 4 3e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei D3 2 6 2 0 0 11 1 0
2 USHC D6 2 6 2 0 0 12 3 0
3 Zwaluwen D6 2 3 1 0 1 3 4 0
4 Kampong D14 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zeewolde D4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nieuwegein D3 1 0 0 0 1 0 8 0
7 SCHC D3 3 0 0 0 3 3 13 0
Zaal DJ1 4e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Doorn DJ1 4 12 4 0 0 21 2 0
2 Eemvallei DJ3 4 7 2 1 1 14 7 0
3 Leusden DJ3 4 6 1 3 0 8 4 0
4 Maarssen DJ5 4 5 1 2 1 2 2 0
5 Zeewolde DJ1 2 1 0 1 1 2 4 0
6 Hilversum DJ3 4 1 0 1 3 2 25 0
7 Maarssen DJ4 2 0 0 0 2 1 6 0
Zaal Heren 1 2e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spandersbosch H1 2 6 2 0 0 12 2 0
2 Baarn H1 2 6 2 0 0 11 2 0
3 Maarssen H1 4 6 2 0 2 14 15 0
4 Leusden H1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nieuwegein H1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nijkerk H1 2 0 0 0 2 4 13 0
7 Zeewolde H1 2 0 0 0 2 1 10 0
Zaal Heren 2 3e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn H2 4 12 4 0 0 20 8 0
2 Vianen H2 2 3 1 0 1 7 7 0
3 Zeewolde H2 4 3 1 0 3 9 16 0
4 Spitsbergen H2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 USHC H6 2 0 0 0 2 3 8 0
Zaal JA1 2e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei JA1 2 6 2 0 0 11 5 0
2 Soest JA2 4 6 2 0 2 11 9 0
3 Naarden JA3 4 6 2 0 2 11 15 0
4 Gooische JA4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Vianen JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zeewolde JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Haaskamp JA1 2 0 0 0 2 3 7 0
Zaal JB1 3e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Lelystad JB1 4 8 2 2 0 13 6 0
2 Gooische JB4 4 7 2 1 1 14 7 0
3 Muiderberg JB1 2 4 1 1 0 15 5 0
4 Spandersbosch JB2 2 4 1 1 0 14 5 0
5 Huizen JB3 4 1 0 1 3 2 26 0
6 Zeewolde JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Soest JB2 2 0 0 0 2 0 9 0
Zaal JC1 3e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Laren JC4 4 7 2 1 1 12 10 0
2 Huizen JC2 2 6 2 0 0 6 1 0
3 Naarden JC5 2 4 1 1 0 4 3 0
4 Zeewolde JC1 2 3 1 0 1 9 7 0
5 Amersfoort JC3 2 3 1 0 1 3 3 0
6 Weesp JC2 2 3 1 0 1 3 3 0
7 Houten JC3 4 0 0 0 4 5 15 0
Zaal JD1 2e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Muiderberg JD1 4 12 4 0 0 15 3 0
2 Naarden JD3 4 9 3 0 1 21 10 0
3 Hilversum JD12C 2 6 2 0 0 6 0 0
4 Schaerweijde JD4 4 4 1 1 2 7 17 0
5 Kampong JD5 2 3 1 0 1 4 3 0
6 Zeewolde JD1 4 1 0 1 3 5 12 0
7 Phoenix JD3 4 0 0 0 4 4 17 0
Zaal JD2 4e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Loenen JD3 4 12 4 0 0 9 4 0
2 Amersfoort JD2 4 9 3 0 1 12 3 0
3 SCHC JD5 4 9 3 0 1 14 6 0
4 Zeewolde JD2 2 3 1 0 1 5 5 0
5 Laren JD5 4 3 1 0 3 6 11 0
6 Kampong JD7 2 0 0 0 2 3 7 0
7 Lelystad JD2 4 0 0 0 4 1 14 0
Zaal M8E1 1e klasse
Zaal M8E2 1e klasse
Zaal MA1 2e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Phoenix MA3 4 10 3 1 0 7 3 0
2 Zeewolde MA1 4 8 2 2 0 8 4 0
3 Maarssen MA2 4 4 1 1 2 6 8 0
4 SCHC MA4 4 4 1 1 2 3 5 0
5 Almere MA3 2 3 1 0 1 2 1 0
6 Spandersbosch MA12C 2 2 0 2 0 3 3 0
7 Huizen MA3 4 1 0 1 3 4 9 0
Zaal MB1 1e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Doorn MB1 4 12 4 0 0 17 3 0
2 Kampong MB4 2 6 2 0 0 6 3 0
3 Zeewolde MB1 4 4 1 1 2 5 10 0
4 SCHC MB3 4 2 0 2 2 4 7 0
5 Spandersbosch MB2 2 1 0 1 1 2 7 0
6 Laren MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rijnvliet MB1 2 0 0 0 2 3 7 0
Zaal MB2 4e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zeewolde MB2 4 9 3 0 1 8 5 0
2 Baarn MB4 4 7 2 1 1 7 7 0
3 Hilversum MB8 2 6 2 0 0 6 1 0
4 Lelystad MB5 4 4 1 1 2 9 8 0
5 Naarden MB9 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Soest MB5 2 0 0 0 2 1 5 0
7 Laren MB7 2 0 0 0 2 2 7 0
Zaal MB3 5e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almere MB7 4 7 2 1 1 10 6 0
2 Eemvallei MB5 2 6 2 0 0 6 1 0
3 Leusden MB3 4 6 2 0 2 7 13 0
4 Gooische MB6 2 4 1 1 0 11 5 0
5 Zeewolde MB3 2 3 1 0 1 2 2 0
6 Spandersbosch MB6 2 0 0 0 2 3 5 0
7 Soest MB6 2 0 0 0 2 0 7 0
Zaal MC1 2e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zeewolde MC1 4 12 4 0 0 18 3 0
2 Naarden MC3 4 7 2 1 1 12 9 0
3 Muiderberg MC1 4 4 1 1 2 7 13 0
4 Weesp MC2 2 3 1 0 1 5 4 0
5 Huizen MC3 2 3 1 0 1 4 6 0
6 Almere MC3 4 3 1 0 3 6 11 0
7 Laren MC3 4 3 1 0 3 4 10 0
Zaal MC2 3e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei MC4 2 6 2 0 0 9 3 0
2 Baarn MC3 2 6 2 0 0 5 0 0
3 Nijkerk MC12C 2 6 2 0 0 5 0 0
4 Leusden MC2 2 3 1 0 1 4 3 0
5 Amersfoort MC6 2 3 1 0 1 3 5 0
6 Zeewolde MC2 4 3 1 0 3 6 14 0
7 Soest MC4 4 0 0 0 4 4 11 0
Zaal MC3 5e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Buitenhout MC2 4 9 3 0 1 7 4 0
2 Geldermalsen MC1 2 6 2 0 0 9 0 0
3 Eemvallei MC7 2 6 2 0 0 5 1 0
4 Spandersbosch MC7 4 6 2 0 2 5 5 0
5 Baarn MC6 4 4 1 1 2 4 6 0
6 Zeewolde MC3 4 3 1 0 3 4 13 0
7 Leusden MC5 4 1 0 1 3 0 5 0
Zaal MD1 1e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Houten MD1 4 10 3 1 0 11 3 0
2 Gooische MD3 2 6 2 0 0 4 0 0
3 Amersfoort MD2 4 5 1 2 1 5 6 0
4 Zeewolde MD1 2 4 1 1 0 5 2 0
5 Schaerweijde MD2 4 4 1 1 2 3 7 0
6 Almere MD2 4 3 1 0 3 5 9 0
7 Fletiomare MD2 4 1 0 1 3 3 9 0
Zaal MD2 4e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hilversum MD3 4 12 4 0 0 21 1 0
2 Geldermalsen MD1 4 6 2 0 2 9 5 0
3 Weesp MD3 2 3 1 0 1 1 1 0
4 Zeewolde MD2 2 3 1 0 1 2 4 0
5 Muiderberg MD2 2 3 1 0 1 1 7 0
6 Laren MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Spandersbosch MD6 4 0 0 0 4 0 16 0
Zaal MD3 4e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Houten MD7 2 6 2 0 0 9 3 0
2 Haaskamp MD2 2 6 2 0 0 7 2 0
3 Leusden MD7 2 3 1 0 1 4 2 0
4 Spitsbergen MD3 2 3 1 0 1 7 7 0
5 Zeewolde MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SCHC MD8 2 0 0 0 2 1 7 0
7 Dorsteti MD3 2 0 0 0 2 1 8 0
Zaal Mix6E1 1e klasse