slider02.jpg slider01.jpg slider04.jpg slider03.jpg slider06.jpg slider05.jpg
Mijn Team
Jeugd
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MD1 Pim Vercauteren
Wouter van der Meer
Sportique - AB
17:30 - 18:30 MIX3F1 Indy Batelaan
Inya van de Beek
Rabo - CD
18:00 - 19:00 M3F1 Guusje Dijst
Sofie van Velzen
ST - CD
18:00 - 19:00 M6E2 Ralph Gathier Sportique - CD
18:00 - 19:00 MC2 Jenna van Dijken
Sanne Visser
Rabo - AB
19:00 - 20:30 MC1 Pim Vercauteren Sportique - AB
20:30 - 21:30 MA2 Pim Vercauteren Sportique - CD
20:30 - 22:00 OJ-ers HCZ Competitie Sportique - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 M8E1 Manou Bakker
Sterre Koppel
Sportique - AB
17:30 - 18:30 M8E2 Eva van Wijk
Iris van Tergouw
Rabo - AB
17:30 - 18:30 MD3 Fleur ter Heerdt
Lana Reckers
Rabo - CD
17:30 - 18:30 MIX6E1 Dana Bruijgoms
Julia Laumen
Sportique - CD
18:00 - 21:30 Keeperstraining Trainingsgroep ST - CD
18:30 - 20:00 JB1 Gerard Assen Sportique - AB
18:30 - 20:00 JC1 Jochem Vries
Siebe Kiljan
Sportique - CD
18:30 - 20:00 MB1 Pim Vercauteren Rabo - AB
19:00 - 20:30 MA1 Maurice de Weerd Rabo - CD
20:00 - 22:00 Heren 1 Raymond Kimman Sportique - AB
20:00 - 22:00 JA1 Pim Vercauteren Sportique - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 Arend van Tilborg Rabo
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 JD1 Pim Vercauteren Sportique - CD
16:00 - 17:00 JD2 David Houtkamp Sportique - AB
17:30 - 19:00 MC1 Pim Vercauteren Sportique - CD
18:30 - 19:30 MD2 Amber de Vos Sportique - AB
19:00 - 20:00 MC3 Pim Vercauteren
Esmee Bakker
Sportique - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Stijn Versleijen Sportique - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 Arend van Tilborg Sportique - AB
20:00 - 21:00 MB2 Pim Vercauteren
Jorrit Peet
ST - AB
20:00 - 21:00 MB3 Pim Vercauteren ST - CD
20:30 - 22:00 Dames A Phillip Dijst Rabo - AB
21:00 - 22:00 MA2 Pim Vercauteren ST - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:45 MD1 Pim Vercauteren
Wouter van der Meer
Rabo - AB
17:30 - 18:30 MC2 Jenna van Dijken
Sanne Visser
Rabo - CD
17:30 - 18:30 MD3 Fleur ter Heerdt
Lana Reckers
Sportique - AB
18:00 - 19:00 M8E2 Eva van Wijk
Iris van Tergouw
Sportique - CD
19:00 - 20:30 JB1 Gerard Assen ST - AB
19:00 - 20:30 MA1 Maurice de Weerd Sportique - CD
19:00 - 20:30 MB1 Pim Vercauteren Sportique - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 Arend van Tilborg Rabo
20:30 - 22:00 Heren A Maurice de Weerd Sportique - CD
20:30 - 22:00 JA1 Pim Vercauteren Sportique - AB
20:30 - 22:00 OJ-ers HCZ Competitie Gerard Assen ST - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 JD1 Pim Vercauteren Rabo - AB
17:00 - 18:00 Benjamins en F3/E6 training Trainingsgroep Sportique Hoofdtrainer: Barbara Leeflang Trainers: Maartje, Merlijn, Elise, Lieke, Danique, Liv en Noor
17:00 - 20:30 Keeperstraining Trainingsgroep ST - CD
17:00 - 18:00 JD2 David Houtkamp Rabo - CD
18:00 - 19:00 M8E1 Manou Bakker
Sterre Koppel
Sportique - CD
18:00 - 19:00 MC3 Pim Vercauteren
Esmee Bakker
Rabo - CD
18:30 - 20:00 JC1 Jochem Vries
Siebe Kiljan
Sportique - AB
18:30 - 19:30 MD2 Amber de Vos ST - AB
19:00 - 20:00 MB2 Pim Vercauteren
Jelmer Smit
Rabo - AB
19:00 - 20:00 MB3 Pim Vercauteren Rabo - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 Arend van Tilborg ST - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Raymond Kimman Sportique
20:30 - 22:00 Dames 1 Stijn Versleijen Rabo - AB
20:30 - 22:00 Heren VL ST - CD