slider06.jpg slider01.jpg slider05.jpg slider04.jpg slider02.jpg slider03.jpg
Mijn Team
Jeugd
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:30 Partout BSO Trainingsgroep HCZ - AB
17:00 - 18:00 J8E1 Siebe Kiljan
Stan Ritsema
HCZ - CD
17:30 - 19:00 MC1 Roderik van der Weide Rabo - AB
18:00 - 19:00 JD2 Sam de Vos
Wouter van der Meer
Sportique - AB
18:00 - 19:00 M6E1 Amber de Vos Sportique - CD
18:00 - 19:00 M8E2 Kim van der Meer
Meike van Wijk
Rabo - CD
18:00 - 19:00 MC3 Maayke Veldhuyzen HCZ - CD
19:00 - 20:30 JC1 Roderik van der Weide Rabo - AB
19:00 - 20:00 MC2 Juan Kamphuis
Kevin Vonk
Sportique - AB
19:00 - 20:00 MC4 Maayke Veldhuyzen HCZ - CD
19:30 - 20:30 MB4 Amber de Vos Sportique - CD
20:00 - 21:00 MA2 Cindy Bakker-Kleipool Sportique - AB
20:00 - 21:00 MB2 Kevin Vonk
Phillip Dijst
Rabo - CD
20:00 - 21:00 MB3 Maayke Veldhuyzen HCZ - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 Sportique - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:30 Partout BSO Trainingsgroep HCZ - AB
17:00 - 18:30 JD1 Jochem Vries
Tys Bout
Sportique - CD
18:00 - 21:30 Keeperstraining Trainingsgroep HCZ - CD
18:00 - 19:00 M8E1 Iris Timmer
Lara Blom
Sportique - AB
18:00 - 19:00 MD2 Jenna van Dijken
Sanne Visser
Rabo - AB
18:00 - 19:00 MD3 Ellis Groenendijk
Sarah de Rooij
Rabo - CD
18:30 - 20:00 MD1 Simone Dupont-lammers Sportique - CD
19:00 - 20:30 JA1 Pim Vercauteren Sportique - AB
19:00 - 20:30 JB1 Gerard Assen Rabo - AB
19:00 - 20:00 JC2 Kevin Vonk HCZ - AB
19:30 - 21:00 MB1 Thimo Bout Rabo - CD
20:00 - 22:00 Heren 1 Raymond Kimman Sportique - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Partout BSO Trainingsgroep HCZ - AB
17:00 - 18:00 J8E1 Siebe Kiljan
Stan Ritsema
Rabo - AB
17:00 - 18:00 JD2 Sam de Vos
Wouter van der Meer
Sportique - CD
17:00 - 18:00 MIX3F1 Dana Bruijgoms
Julia Laumen
HCZ - CD
17:30 - 19:00 MC1 Roderik van der Weide Sportique - AB
18:00 - 19:00 M6E2 Elle van Velzen Rabo - CD
18:00 - 19:00 M8E2 Kim van der Meer
Meike van Wijk
Sportique - CD
18:00 - 19:00 M8E3 Lisanne Pothuizen
Merel van Esch
HCZ - AB
18:00 - 19:00 MC3 Maayke Veldhuyzen HCZ - CD
19:00 - 20:30 JC1 Roderik van der Weide Sportique - AB
19:00 - 20:30 MA1 Stijn Versleijen Sportique - CD
19:00 - 20:00 MC2 Juan Kamphuis
Kevin Vonk
HCZ - AB
19:00 - 20:00 MC4 Maayke Veldhuyzen HCZ - CD
19:30 - 20:30 MA2 Cindy Bakker-Kleipool Rabo - AB
20:00 - 20:30 Dames 1 HCZ - AB
20:30 - 21:30 Dames 1 Stijn Versleijen Sportique
20:30 - 22:00 Dames A Kevin Vonk
Phillip Dijst
Rabo - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:30 Partout BSO Trainingsgroep HCZ - AB
18:00 - 19:30 JD1 Jochem Vries
Tys Bout
HCZ - CD
18:00 - 19:00 M8E1 Iris Timmer
Lara Blom
Rabo - CD
18:00 - 19:00 MD2 Jenna van Dijken
Sanne Visser
Sportique - AB
18:00 - 19:00 MD3 Ellis Groenendijk
Sarah de Rooij
Rabo - AB
18:30 - 20:00 MD1 Simone Dupont-lammers HCZ - AB
19:00 - 20:30 JB1 Gerard Assen Sportique - CD
19:00 - 20:00 JC2 Kevin Vonk Rabo - AB
19:00 - 20:00 MB4 Maayke Veldhuyzen Rabo - CD
19:30 - 21:00 MB1 Thimo Bout Sportique - AB
20:00 - 21:00 MB2 Kevin Vonk
Phillip Dijst
Rabo - AB
20:30 - 22:00 Training OJ Trainingsgroep HCZ - CD
20:30 - 22:00 Heren A Rabo - CD
20:30 - 22:00 Heren VL Rabo - CD
20:30 - 22:00 JA1 Pim Vercauteren Sportique - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:30 Partout BSO Trainingsgroep HCZ - AB
17:00 - 18:00 Instuif E6/F teams Trainingsgroep Sportique - AB Ralph Gathier, Hessel ter Borg
17:00 - 20:30 Keeperstraining Trainingsgroep HCZ - CD
17:00 - 18:00 benjamins jongens Elise Weijers
Iris van Tergouw
Maartje Stapper
Sportique - CD
17:00 - 18:00 benjamins meisjes Sportique - CD
18:00 - 19:00 M8E3 Lisanne Pothuizen
Merel van Esch
Sportique - AB
19:00 - 20:30 MA1 Stijn Versleijen Rabo - AB
19:00 - 20:00 MB3 Maayke Veldhuyzen Sportique - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 Stijn Versleijen Rabo - CD
20:00 - 22:00 Heren 1 Raymond Kimman Sportique
20:30 - 21:30 Dames 1 Stijn Versleijen Rabo - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 HCZ - AB
20:30 - 22:00 Heren VL HCZ - CD