slider06.jpg slider05.jpg slider02.jpg slider01.jpg slider03.jpg slider04.jpg
Mijn Team
Jeugd
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Raymond Kimman
Teammanager Ton Gathier
Teammanager Marnix Overkamp
Trainer Raymond Kimman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Thuis Uit Aanvang
Drienerlo H1 Flevoland H1 14:30
Eelde H1 Ares H1
Twente H1 Roden H1
Zeewolde H1 Leeuwarden H1 14:45
Zutphen H1 HVA H1 14:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Eelde H1 6 16 5 1 0 31 8 0
2 Zeewolde H1 5 12 4 0 1 25 14 0
3 Leeuwarden H1 5 12 4 0 1 17 7 0
4 Hondsrug H1 5 9 3 0 2 15 19 0
5 Ares H1 4 7 2 1 1 5 4 0
6 Zutphen H1 6 7 2 1 3 22 24 0
7 Flevoland H1 5 6 2 0 3 8 15 0
8 Drienerlo H1 6 6 2 0 4 16 24 0
9 Twente H1 5 4 1 1 3 10 16 0
10 Roden H1 5 3 1 0 4 9 14 0
11 HVA H1 6 3 1 0 5 17 30 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 okt Mixed Hockey Club Leeuwarden H1 14:45 thuis - Sportique
5 nov Flevoland H1 14:30 uit
12 nov Hockey Club Twente H1 n.n.b uit
19 nov Hockeyclub De Hondsrug H1 14:45 thuis - Sportique
26 nov HC Eelde H1 n.n.b uit
11 mrt Zutphen H1 n.n.b uit
18 mrt Drienerlose H1 14:45 thuis - Sportique
25 mrt H.V.A. H1 14:45 uit
8 apr HC Ares H1 14:45 thuis - Sportique
22 apr MHC Roden H1 14:45 thuis - Sportique
13 mei Mixed Hockey Club Leeuwarden H1 n.n.b uit
27 mei Flevoland H1 14:45 thuis - Sportique
3 jun Hockey Club Twente H1 14:45 thuis - Sportique
10 jun Hockeyclub De Hondsrug H1 14:30 uit
17 jun HC Eelde H1 14:45 thuis - Sportique

Uitslagen

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Leeuwarden H1 Drienerlo H1 4-2
Hondsrug H1 Flevoland H1 4-2
Twente H1 Eelde H1 0-3
Zeewolde H1 Zutphen H1 6-3
Roden H1 HVA H1 6-4
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Eelde H1 Hondsrug H1 12-2
Ares H1 Roden H1 1-0
Drienerlo H1 Zeewolde H1 2-7
HVA H1 Leeuwarden H1 2-6
Zutphen H1 Twente H1 5-2
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Leeuwarden H1 Ares H1 2-1
Hondsrug H1 Zutphen H1 4-2
Eelde H1 Flevoland H1 4-0
Twente H1 Drienerlo H1 4-3
Zeewolde H1 HVA H1 8-5
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Drienerlo H1 Hondsrug H1 2-1
Ares H1 Zeewolde H1 2-1
Flevoland H1 Roden H1 2-1
HVA H1 Twente H1 4-3
Zutphen H1 Eelde H1 4-4
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Hondsrug H1 HVA H1 4-1
Twente H1 Ares H1 1-1
Zutphen H1 Flevoland H1 5-2
Leeuwarden H1 Roden H1 4-0
Eelde H1 Drienerlo H1 5-1
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Drienerlo H1 Zutphen H1 6-3
Flevoland H1 Leeuwarden H1 2-1
Roden H1 Zeewolde H1 2-3
HVA H1 Eelde H1 1-3