slider03.jpg slider02.jpg slider01.jpg slider04.jpg slider05.jpg slider06.jpg
Mijn Team
Jeugd
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Raymond Kimman
Teammanager Ton Gathier
Teammanager Marnix Overkamp
Trainer Raymond Kimman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 11 MAART 2018
Thuis Uit Aanvang
Drienerlo H1 Leeuwarden H1
Eelde H1 Twente H1
Flevoland H1 Hondsrug H1 14:30
HVA H1 Roden H1 14:45
Zutphen H1 Zeewolde H1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Eelde H1 10 24 7 3 0 51 18 0
2 Ares H1 10 20 6 2 2 33 18 0
3 Leeuwarden H1 10 19 6 1 3 31 21 0
4 Zeewolde H1 10 18 6 0 4 44 34 0
5 Hondsrug H1 10 18 6 0 4 28 39 0
6 Zutphen H1 10 16 5 1 4 33 31 0
7 Drienerlo H1 10 13 4 1 5 25 33 0
8 Flevoland H1 10 12 4 0 6 15 22 0
9 Twente H1 10 10 3 1 6 20 26 0
10 Roden H1 10 7 2 1 7 15 29 0
11 HVA H1 10 3 1 0 9 20 44 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 mrt Zutphen H1 n.n.b uit
18 mrt DHC Drienerlo H1 14:45 thuis - Sportique
25 mrt H.V.A. H1 14:45 uit
8 apr HC Ares H1 14:45 thuis - Sportique
22 apr MHC Roden H1 14:45 thuis - Sportique
13 mei Mixed Hockey Club Leeuwarden H1 n.n.b uit
27 mei Flevoland H1 14:45 thuis - Sportique
3 jun Hockey Club Twente H1 14:45 thuis - Sportique
10 jun Hockeyclub De Hondsrug H1 14:30 uit
17 jun HC Eelde H1 14:45 thuis - Sportique

Uitslagen

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Roden H1 HVA H1 6-4
Leeuwarden H1 Drienerlo H1 4-2
Zeewolde H1 Zutphen H1 6-3
Hondsrug H1 Flevoland H1 4-2
Twente H1 Eelde H1 0-3
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Drienerlo H1 Zeewolde H1 2-7
Zutphen H1 Twente H1 5-2
HVA H1 Leeuwarden H1 2-6
Eelde H1 Hondsrug H1 12-2
Ares H1 Roden H1 1-0
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Hondsrug H1 Zutphen H1 4-2
Eelde H1 Flevoland H1 4-0
Twente H1 Drienerlo H1 4-3
Zeewolde H1 HVA H1 8-5
Leeuwarden H1 Ares H1 2-1
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Ares H1 Zeewolde H1 2-1
HVA H1 Twente H1 4-3
Drienerlo H1 Hondsrug H1 2-1
Zutphen H1 Eelde H1 4-4
Flevoland H1 Roden H1 2-1
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Twente H1 Ares H1 1-1
Eelde H1 Drienerlo H1 5-1
Zutphen H1 Flevoland H1 5-2
Hondsrug H1 HVA H1 4-1
Leeuwarden H1 Roden H1 4-0
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
HVA H1 Eelde H1 1-3
Drienerlo H1 Zutphen H1 6-3
Flevoland H1 Leeuwarden H1 2-1
Roden H1 Zeewolde H1 2-3
Ares H1 Hondsrug H1 8-2
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Zutphen H1 HVA H1 4-1
Eelde H1 Ares H1 4-4
Twente H1 Roden H1 0-1
Zeewolde H1 Leeuwarden H1 5-6
Drienerlo H1 Flevoland H1 2-1
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
HVA H1 Drienerlo H1 1-2
Leeuwarden H1 Twente H1 3-2
Ares H1 Zutphen H1 5-3
Flevoland H1 Zeewolde H1 1-2
Roden H1 Hondsrug H1 1-2
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Twente H1 Zeewolde H1 4-2
HVA H1 Flevoland H1 0-2
Drienerlo H1 Ares H1 2-4
Hondsrug H1 Leeuwarden H1 3-2
Eelde H1 Roden H1 7-0
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Twente H1 Flevoland H1 2-1
Ares H1 HVA H1 6-1
Roden H1 Zutphen H1 1-3
Leeuwarden H1 Eelde H1 3-3
Zeewolde H1 Hondsrug H1 7-3
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Zutphen H1 Leeuwarden H1 1-0
Eelde H1 Zeewolde H1 6-3
Drienerlo H1 Roden H1 3-3
Flevoland H1 Ares H1 2-1
Hondsrug H1 Twente H1 3-2