slider03.jpg slider05.jpg slider04.jpg slider02.jpg slider06.jpg slider01.jpg
Mijn Team
Jeugd
Senioren
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Raymond Kimman
Teammanager Ton Gathier
Teammanager Marnix Overkamp
Trainer Raymond Kimman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 5 MEI 2019
Thuis Uit Aanvang
Baarn H1 Bully H1
Deventer H1 Almelo H1 14:45
Mezen H1 Fletiomare H1 14:45
Wageningen H1 HCM H1 12:00
Zeewolde H1 Eelde H1 14:45
Zevenaar H1 Barneveld H1 14:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Bully H1 17 38 11 5 1 58 36 0
2 Fletiomare H1 17 34 10 4 3 60 39 0
3 Mezen H1 17 32 10 2 5 46 35 0
4 Wageningen H1 17 29 9 2 6 58 38 0
5 Zevenaar H1 17 27 8 3 6 45 44 0
6 Almelo H1 17 26 7 5 5 60 43 0
7 Baarn H1 17 25 7 4 6 43 41 0
8 Barneveld H1 17 24 7 3 7 41 46 0
9 Deventer H1 17 19 4 7 6 43 46 0
10 Eelde H1 17 17 5 2 10 43 60 0
11 HCM H1 17 14 4 2 11 40 53 0
12 Zeewolde H1 17 1 0 1 16 17 73 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mei HC Eelde H1 14:45 thuis - Sportique
12 mei MHC Fletiomare H1 14:45 uit
19 mei MHC De Mezen H1 14:45 uit
26 mei DHV H1 14:45 thuis - Sportique
2 jun Baarnse Mixed Hockey Vereniging H1 14:45 uit

Uitslagen

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
HCM H1 Eelde H1 0-1
Wageningen H1 Fletiomare H1 1-5
Zevenaar H1 Zeewolde H1 4-1
Baarn H1 Deventer H1 3-1
Bully H1 Mezen H1 3-4
Barneveld H1 Almelo H1 4-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Deventer H1 Zevenaar H1 3-3
Fletiomare H1 HCM H1 6-2
Eelde H1 Barneveld H1 5-0
Almelo H1 Bully H1 3-5
Mezen H1 Baarn H1 4-1
Zeewolde H1 Wageningen H1 1-4
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
HCM H1 Zeewolde H1 6-0
Barneveld H1 Fletiomare H1 1-1
Bully H1 Eelde H1 3-3
Almelo H1 Mezen H1 5-1
Zevenaar H1 Baarn H1 5-3
Wageningen H1 Deventer H1 2-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Eelde H1 Almelo H1 3-2
Mezen H1 Zevenaar H1 1-1
Deventer H1 HCM H1 6-2
Baarn H1 Wageningen H1 1-3
Fletiomare H1 Bully H1 1-1
Zeewolde H1 Barneveld H1 0-2
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Eelde H1 Mezen H1 1-3
Almelo H1 Fletiomare H1 8-4
Bully H1 Zeewolde H1 5-1
HCM H1 Baarn H1 4-6
Wageningen H1 Zevenaar H1 6-1
Barneveld H1 Deventer H1 2-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Fletiomare H1 Eelde H1 6-4
Mezen H1 Wageningen H1 4-3
Deventer H1 Bully H1 4-4
Zevenaar H1 HCM H1 5-2
Zeewolde H1 Almelo H1 0-5
Baarn H1 Barneveld H1 1-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Bully H1 Baarn H1 3-2
Barneveld H1 Zevenaar H1 4-2
HCM H1 Wageningen H1 1-3
Fletiomare H1 Mezen H1 1-2
Eelde H1 Zeewolde H1 4-2
Almelo H1 Deventer H1 3-3
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Zeewolde H1 Fletiomare H1 2-3
Baarn H1 Almelo H1 2-2
Zevenaar H1 Bully H1 2-3
Mezen H1 HCM H1 4-1
Wageningen H1 Barneveld H1 4-0
Deventer H1 Eelde H1 5-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Bully H1 Wageningen H1 3-3
Zeewolde H1 Mezen H1 2-4
Eelde H1 Baarn H1 3-3
Almelo H1 Zevenaar H1 4-4
Barneveld H1 HCM H1 4-0
Fletiomare H1 Deventer H1 4-2
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Baarn H1 Fletiomare H1 2-4
Zevenaar H1 Eelde H1 6-1
Barneveld H1 Mezen H1 1-4
Wageningen H1 Almelo H1 2-3
Deventer H1 Zeewolde H1 1-1
HCM H1 Bully H1 2-3
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Almelo H1 HCM H1 4-3
Eelde H1 Wageningen H1 5-4
Mezen H1 Deventer H1 1-2
Fletiomare H1 Zevenaar H1 4-1
Zeewolde H1 Baarn H1 2-4
Bully H1 Barneveld H1 5-2
ZONDAG 10 MAART 2019
Mezen H1 Bully H1 2-5
Deventer H1 Baarn H1 1-1
Zeewolde H1 Zevenaar H1 1-2
Fletiomare H1 Wageningen H1 4-4
Eelde H1 HCM H1 2-4
Almelo H1 Barneveld H1 4-4
ZONDAG 17 MAART 2019
Baarn H1 Mezen H1 3-1
Bully H1 Almelo H1 2-1
Barneveld H1 Eelde H1 5-4
HCM H1 Fletiomare H1 2-2
Wageningen H1 Zeewolde H1 5-0
Zevenaar H1 Deventer H1 5-4
ZONDAG 24 MAART 2019
Mezen H1 Almelo H1 1-1
Eelde H1 Bully H1 1-3
Fletiomare H1 Barneveld H1 4-0
Zeewolde H1 HCM H1 2-4
Deventer H1 Wageningen H1 0-6
Baarn H1 Zevenaar H1 2-0
ZONDAG 31 MAART 2019
Almelo H1 Eelde H1 4-2
Bully H1 Fletiomare H1 3-2
Barneveld H1 Zeewolde H1 8-2
HCM H1 Deventer H1 5-2
Wageningen H1 Baarn H1 2-3
Zevenaar H1 Mezen H1 0-3
ZONDAG 7 APRIL 2019
Baarn H1 HCM H1 2-2
Mezen H1 Eelde H1 4-1
Deventer H1 Barneveld H1 3-0
Fletiomare H1 Almelo H1 3-2
Zeewolde H1 Bully H1 0-4
Zevenaar H1 Wageningen H1 3-2
ZONDAG 14 APRIL 2019
Eelde H1 Fletiomare H1 2-6
Wageningen H1 Mezen H1 4-3
Barneveld H1 Baarn H1 2-4
HCM H1 Zevenaar H1 0-1
Almelo H1 Zeewolde H1 8-0
Bully H1 Deventer H1 3-3