slider01.jpg slider04.jpg slider02.jpg slider03.jpg slider05.jpg slider06.jpg
Mijn Team
Jeugd
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sabina Erftemeijer
Aanvoerder Anouk Sluimer
Coach Stijn Versleijen
Trainer Stijn Versleijen

Aankomende Speelronde

ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Thuis Uit Aanvang
Avanti D1 Drienerlo D1 12:45
Doetinchem D1 HCHN D1 12:45
Eemvallei D1 Buitenhout D1 12:45
Lelystad D1 Zeewolde D1 12:45
Nijkerk D1 Oosterbeek D1 12:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 HCHN D1 6 15 5 0 1 22 14 0
2 Zeewolde D1 6 12 4 0 2 26 11 0
3 Avanti D1 5 12 4 0 1 22 10 0
4 Lelystad D1 5 12 4 0 1 17 5 0
5 Drienerlo D1 5 10 3 1 1 18 8 0
6 Oosterbeek D1 6 7 2 1 3 28 21 0
7 Nijkerk D1 5 7 2 1 2 14 14 0
8 Eemvallei D1 5 7 2 1 2 12 12 0
9 Doetinchem D1 5 6 2 0 3 11 20 0
10 Lochem D1 6 0 0 0 6 9 29 0
11 Buitenhout D1 6 0 0 0 6 3 38 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt M.H.C. LELYSTAD D1 12:45 uit
3 nov H.C. Eemvallei D1 n.n.b thuis
17 nov Buitenhout MHC D1 n.n.b thuis
24 nov Lochemse Hockey Club D1 n.n.b uit
8 mrt M.H.C. Oosterbeek D1 n.n.b thuis
15 mrt HCHN D1 n.n.b uit
22 mrt DHC Drienerlo D1 n.n.b thuis
29 mrt WMHC Avanti D1 n.n.b uit
5 apr Doetinchemse Hockey Club D1 n.n.b thuis
19 apr Nijkerk D1 n.n.b uit
10 mei M.H.C. LELYSTAD D1 n.n.b thuis
17 mei H.C. Eemvallei D1 n.n.b uit
7 jun Buitenhout MHC D1 n.n.b uit
14 jun Lochemse Hockey Club D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
HCHN D1 Buitenhout D1 9-2
Oosterbeek D1 Zeewolde D1 3-6
Avanti D1 Eemvallei D1 4-2
Doetinchem D1 Lelystad D1 1-2
Nijkerk D1 Lochem D1 5-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Zeewolde D1 HCHN D1 5-1
Eemvallei D1 Doetinchem D1 2-3
Lelystad D1 Nijkerk D1 4-0
Lochem D1 Oosterbeek D1 1-9
Buitenhout D1 Drienerlo D1 0-6
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Nijkerk D1 Eemvallei D1 2-2
Avanti D1 Buitenhout D1 8-0
Drienerlo D1 Zeewolde D1 1-0
HCHN D1 Oosterbeek D1 3-2
Lelystad D1 Lochem D1 4-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Oosterbeek D1 Drienerlo D1 3-3
Zeewolde D1 Avanti D1 3-4
Buitenhout D1 Doetinchem D1 1-4
Eemvallei D1 Lelystad D1 2-1
Lochem D1 HCHN D1 1-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Nijkerk D1 Buitenhout D1 5-0
Doetinchem D1 Zeewolde D1 0-6
Avanti D1 Oosterbeek D1 5-2
Eemvallei D1 Lochem D1 4-2
Drienerlo D1 HCHN D1 3-4
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Zeewolde D1 Nijkerk D1 6-2
Oosterbeek D1 Doetinchem D1 9-3
HCHN D1 Avanti D1 3-1
Buitenhout D1 Lelystad D1 0-6
Lochem D1 Drienerlo D1 1-5