slider03.jpg slider05.jpg slider02.jpg slider04.jpg slider06.jpg slider01.jpg
Mijn Team
Jeugd
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sabina Erftemeijer
Aanvoerder Anouk Sluimer
Coach Stijn Versleijen
Trainer Stijn Versleijen

Aankomende Speelronde

ZONDAG 8 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Buitenhout D1 HCHN D1
Eemvallei D1 Avanti D1
Lelystad D1 Doetinchem D1
Lochem D1 Nijkerk D1
Zeewolde D1 Oosterbeek D1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 HCHN D1 10 25 8 1 1 29 15 0
2 Zeewolde D1 10 24 8 0 2 56 17 0
3 Avanti D1 10 22 7 1 2 41 17 0
4 Drienerlo D1 10 22 7 1 2 31 13 0
5 Oosterbeek D1 10 17 5 2 3 50 28 0
6 Lelystad D1 10 15 5 0 5 24 18 0
7 Doetinchem D1 10 13 4 1 5 18 27 0
8 Eemvallei D1 10 12 3 3 4 22 24 0
9 Nijkerk D1 10 7 2 1 7 17 41 0
10 Lochem D1 10 3 1 0 9 16 49 0
11 Buitenhout D1 10 0 0 0 10 9 64 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt M.H.C. Oosterbeek D1 n.n.b thuis
15 mrt HCHN D1 n.n.b uit
22 mrt DHC Drienerlo D1 n.n.b thuis
29 mrt WMHC Avanti D1 n.n.b uit
5 apr Doetinchemse Hockey Club D1 n.n.b thuis
19 apr Nijkerk D1 n.n.b uit
10 mei M.H.C. LELYSTAD D1 n.n.b thuis
17 mei H.C. Eemvallei D1 n.n.b uit
7 jun Buitenhout MHC D1 n.n.b uit
14 jun Lochemse Hockey Club D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
HCHN D1 Buitenhout D1 9-2
Oosterbeek D1 Zeewolde D1 3-6
Avanti D1 Eemvallei D1 4-2
Doetinchem D1 Lelystad D1 1-2
Nijkerk D1 Lochem D1 5-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Zeewolde D1 HCHN D1 5-1
Eemvallei D1 Doetinchem D1 2-3
Lelystad D1 Nijkerk D1 4-0
Lochem D1 Oosterbeek D1 1-9
Buitenhout D1 Drienerlo D1 0-6
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Nijkerk D1 Eemvallei D1 2-2
Avanti D1 Buitenhout D1 8-0
Drienerlo D1 Zeewolde D1 1-0
HCHN D1 Oosterbeek D1 3-2
Lelystad D1 Lochem D1 4-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Oosterbeek D1 Drienerlo D1 3-3
Zeewolde D1 Avanti D1 3-4
Buitenhout D1 Doetinchem D1 1-4
Eemvallei D1 Lelystad D1 2-1
Lochem D1 HCHN D1 1-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Doetinchem D1 Zeewolde D1 0-6
Avanti D1 Oosterbeek D1 5-2
Drienerlo D1 HCHN D1 3-4
Nijkerk D1 Buitenhout D1 5-0
Eemvallei D1 Lochem D1 4-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
HCHN D1 Avanti D1 3-1
Oosterbeek D1 Doetinchem D1 9-3
Zeewolde D1 Nijkerk D1 6-2
Buitenhout D1 Lelystad D1 0-6
Lochem D1 Drienerlo D1 1-5
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Doetinchem D1 HCHN D1 0-2
Avanti D1 Drienerlo D1 2-1
Eemvallei D1 Buitenhout D1 3-1
Nijkerk D1 Oosterbeek D1 1-9
Lelystad D1 Zeewolde D1 0-5
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Drienerlo D1 Doetinchem D1 3-1
HCHN D1 Nijkerk D1 3-0
Zeewolde D1 Eemvallei D1 4-2
Oosterbeek D1 Lelystad D1 4-2
Lochem D1 Avanti D1 0-6
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Buitenhout D1 Lochem D1 3-4
Nijkerk D1 Drienerlo D1 1-5
Doetinchem D1 Avanti D1 1-1
Lelystad D1 HCHN D1 0-1
Eemvallei D1 Oosterbeek D1 3-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Doetinchem D1 Lochem D1 3-0
Avanti D1 Nijkerk D1 8-0
HCHN D1 Eemvallei D1 1-1
Drienerlo D1 Lelystad D1 1-0
Zeewolde D1 Buitenhout D1 13-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Eemvallei D1 Drienerlo D1 1-3
Nijkerk D1 Doetinchem D1 1-2
Buitenhout D1 Oosterbeek D1 1-6
Lochem D1 Zeewolde D1 3-8
Lelystad D1 Avanti D1 5-2