slider01.jpg slider03.jpg slider04.jpg slider06.jpg slider05.jpg slider02.jpg
Mijn Team
Jeugd
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Raymond Kimman
Teammanager Marnix Overkamp
Trainer Raymond Kimman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Thuis Uit Aanvang
AthenA H1 Kraaien H1 14:45
Castricum H1 Soest H1 14:45
Nieuwegein H1 Hisalis H1 14:45
Strawberries H1 Zwaluwen H1 14:45
Woerden H1 Zeewolde H1 14:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rijnvliet H1 6 18 6 0 0 21 6 0
2 Castricum H1 6 12 4 0 2 22 8 0
3 Kraaien H1 5 12 4 0 1 14 7 0
4 AthenA H1 5 12 4 0 1 13 7 0
5 Nieuwegein H1 5 10 3 1 1 14 9 0
6 Hisalis H1 5 9 3 0 2 11 6 0
7 Zeewolde H1 6 4 1 1 4 8 28 0
8 Woerden H1 6 3 1 0 5 6 12 0
9 Soest H1 6 3 0 3 3 8 16 0
10 Strawberries H1 5 2 0 2 3 7 16 0
11 Zwaluwen H1 5 1 0 1 4 8 17 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt MHC Woerden H1 14:45 uit
10 nov HC Athena H1 n.n.b uit
17 nov MHCN H1 n.n.b thuis
24 nov K.H.C. Strawberries H1 n.n.b uit
8 mrt H.C. HISALIS H1 n.n.b uit
15 mrt Z.H.C. de Kraaien H1 n.n.b thuis
22 mrt HC Rijnvliet H1 n.n.b uit
29 mrt Zwaluwen Utrecht H1 n.n.b thuis
5 apr MHC Soest H1 n.n.b thuis
19 apr MHC Castricum H1 n.n.b uit
10 mei MHC Woerden H1 n.n.b thuis
24 mei HC Athena H1 n.n.b thuis
7 jun MHCN H1 n.n.b uit
14 jun K.H.C. Strawberries H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Woerden H1 AthenA H1 2-4
Soest H1 Strawberries H1 0-0
Castricum H1 Nieuwegein H1 4-2
Rijnvliet H1 Kraaien H1 5-2
Zeewolde H1 Hisalis H1 0-6
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Kraaien H1 Zeewolde H1 5-2
Nieuwegein H1 Woerden H1 2-0
Zwaluwen H1 Rijnvliet H1 1-3
Hisalis H1 Soest H1 2-0
Strawberries H1 Castricum H1 0-5
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
AthenA H1 Zwaluwen H1 3-0
Woerden H1 Strawberries H1 3-2
Castricum H1 Hisalis H1 3-0
Soest H1 Kraaien H1 0-4
Zeewolde H1 Rijnvliet H1 0-6
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Nieuwegein H1 AthenA H1 3-0
Hisalis H1 Woerden H1 2-1
Rijnvliet H1 Soest H1 3-1
Kraaien H1 Castricum H1 2-0
Zwaluwen H1 Zeewolde H1 1-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Soest H1 Zeewolde H1 2-2
Woerden H1 Kraaien H1 0-1
AthenA H1 Strawberries H1 4-1
Castricum H1 Rijnvliet H1 2-3
Nieuwegein H1 Zwaluwen H1 3-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Strawberries H1 Nieuwegein H1 4-4
Zeewolde H1 Castricum H1 1-8
Hisalis H1 AthenA H1 1-2
Zwaluwen H1 Soest H1 5-5
Rijnvliet H1 Woerden H1 1-0