slider04.jpg slider01.jpg slider03.jpg slider02.jpg slider06.jpg slider05.jpg
Mijn Team
Jeugd
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

D1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sabina Erftemeijer
Aanvoerder Anouk Sluimer
Coach Tim Habets
Teammanager Elsbeth Wender
Trainer Tim Habets

Aankomende Speelronde

ZONDAG 7 MAART 2021
Thuis Uit Aanvang
Avanti D1 Overbetuwe D1
Dorsteti D1 Oosterbeek D1
Drienerlo D1 HCHN D1
Hattem D1 Zeewolde D1
Lelystad D1 Doetinchem D1
Lochem D1 Eemvallei D1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Eemvallei D1 6 18 6 0 0 47 6 0
2 Oosterbeek D1 6 18 6 0 0 38 8 0
3 Zeewolde D1 6 15 5 0 1 31 7 0
4 Drienerlo D1 6 10 3 1 2 16 9 0
5 HCHN D1 5 10 3 1 1 13 8 0
6 Avanti D1 6 9 3 0 3 21 19 0
7 Lelystad D1 6 6 2 0 4 11 16 0
8 Doetinchem D1 5 6 2 0 3 9 21 0
9 Hattem D1 6 4 1 1 4 13 18 0
10 Overbetuwe D1 6 4 1 1 4 6 24 0
11 Dorsteti D1 6 3 1 0 5 6 32 0
12 Lochem D1 6 0 0 0 6 3 46 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt Hattemse M.H.C. D1 n.n.b uit
14 mrt DHC Drienerlo D1 n.n.b thuis
21 mrt Dorsteti D1 n.n.b uit
28 mrt Lochemse Hockey Club D1 n.n.b thuis
11 apr WMHC Avanti D1 n.n.b uit
18 apr M.H.C. LELYSTAD D1 n.n.b thuis
25 apr Doetinchemse Hockey Club D1 n.n.b uit
16 mei HCOB - Hockeyclub Overbetuwe D1 n.n.b thuis
30 mei H.C. Eemvallei D1 n.n.b uit
6 jun M.H.C. Oosterbeek D1 n.n.b thuis
13 jun HCHN D1 n.n.b uit

Uitslagen

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Zeewolde D1 Hattem D1 7-2
Oosterbeek D1 Dorsteti D1 9-0
Doetinchem D1 Lelystad D1 2-1
Eemvallei D1 Lochem D1 17-0
Overbetuwe D1 Avanti D1 2-4
HCHN D1 Drienerlo D1 1-1
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Lelystad D1 Overbetuwe D1 5-0
Dorsteti D1 HCHN D1 1-3
Avanti D1 Eemvallei D1 3-4
Lochem D1 Oosterbeek D1 1-7
Drienerlo D1 Zeewolde D1 1-2
Hattem D1 Doetinchem D1 2-3
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Zeewolde D1 Dorsteti D1 7-1
HCHN D1 Lochem D1 5-1
Overbetuwe D1 Doetinchem D1 3-0
Drienerlo D1 Hattem D1 2-0
Eemvallei D1 Lelystad D1 7-1
Oosterbeek D1 Avanti D1 4-2
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Hattem D1 Overbetuwe D1 1-1
Lochem D1 Zeewolde D1 0-9
Doetinchem D1 Eemvallei D1 1-8
Lelystad D1 Oosterbeek D1 2-4
Avanti D1 HCHN D1 5-2
Dorsteti D1 Drienerlo D1 0-5
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Dorsteti D1 Hattem D1 1-7
Zeewolde D1 Avanti D1 5-1
Eemvallei D1 Overbetuwe D1 7-0
Drienerlo D1 Lochem D1 5-0
Oosterbeek D1 Doetinchem D1 7-3
HCHN D1 Lelystad D1 2-0
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Avanti D1 Drienerlo D1 6-2
Overbetuwe D1 Oosterbeek D1 0-7
Lelystad D1 Zeewolde D1 2-1
Hattem D1 Eemvallei D1 1-4
Lochem D1 Dorsteti D1 1-3