slider02.jpg slider03.jpg slider01.jpg slider05.jpg slider06.jpg slider04.jpg
Mijn Team
Jeugd
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

D1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sabina Erftemeijer
Aanvoerder Anouk Sluimer
Coach Tim Habets
Teammanager Elsbeth Wender
Trainer Tim Habets

Aankomende Speelronde

ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Thuis Uit Aanvang
Avanti D1 HCHN D1 12:45
Doetinchem D1 Eemvallei D1 12:45
Dorsteti D1 Drienerlo D1 12:45
Hattem D1 Overbetuwe D1 12:30
Lelystad D1 Oosterbeek D1 12:50
Lochem D1 Zeewolde D1 13:00

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Eemvallei D1 3 9 3 0 0 28 4 0
2 Oosterbeek D1 3 9 3 0 0 20 3 0
3 Zeewolde D1 3 9 3 0 0 16 4 0
4 HCHN D1 3 7 2 1 0 9 3 0
5 Doetinchem D1 3 6 2 0 1 5 6 0
6 Drienerlo D1 3 4 1 1 1 4 3 0
7 Avanti D1 3 3 1 0 2 9 10 0
8 Lelystad D1 3 3 1 0 2 7 9 0
9 Overbetuwe D1 3 3 1 0 2 5 9 0
10 Hattem D1 3 0 0 0 3 4 12 0
11 Dorsteti D1 3 0 0 0 3 2 19 0
12 Lochem D1 3 0 0 0 3 2 29 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 sep Lochemse Hockey Club D1 13:00 uit
4 okt WMHC Avanti D1 12:45 thuis - The Hockey Centre THC
11 okt M.H.C. LELYSTAD D1 12:50 uit
25 okt Doetinchemse Hockey Club D1 n.n.b thuis
1 nov HCOB - Hockeyclub Overbetuwe D1 n.n.b uit
8 nov H.C. Eemvallei D1 n.n.b thuis
15 nov M.H.C. Oosterbeek D1 n.n.b uit
22 nov HCHN D1 n.n.b thuis
7 mrt Hattemse M.H.C. D1 n.n.b uit
14 mrt DHC Drienerlo D1 n.n.b thuis
21 mrt Dorsteti D1 n.n.b uit
28 mrt Lochemse Hockey Club D1 n.n.b thuis
11 apr WMHC Avanti D1 n.n.b uit
18 apr M.H.C. LELYSTAD D1 n.n.b thuis
25 apr Doetinchemse Hockey Club D1 n.n.b uit
16 mei HCOB - Hockeyclub Overbetuwe D1 n.n.b thuis
30 mei H.C. Eemvallei D1 n.n.b uit
6 jun M.H.C. Oosterbeek D1 n.n.b thuis
13 jun HCHN D1 n.n.b uit

Uitslagen

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Overbetuwe D1 Avanti D1 2-4
HCHN D1 Drienerlo D1 1-1
Oosterbeek D1 Dorsteti D1 9-0
Zeewolde D1 Hattem D1 7-2
Eemvallei D1 Lochem D1 17-0
Doetinchem D1 Lelystad D1 2-1
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Hattem D1 Doetinchem D1 2-3
Drienerlo D1 Zeewolde D1 1-2
Avanti D1 Eemvallei D1 3-4
Lochem D1 Oosterbeek D1 1-7
Dorsteti D1 HCHN D1 1-3
Lelystad D1 Overbetuwe D1 5-0
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Drienerlo D1 Hattem D1 2-0
Eemvallei D1 Lelystad D1 7-1
Zeewolde D1 Dorsteti D1 7-1
HCHN D1 Lochem D1 5-1
Overbetuwe D1 Doetinchem D1 3-0
Oosterbeek D1 Avanti D1 4-2