slider06.jpg slider03.jpg slider02.jpg slider04.jpg slider05.jpg slider01.jpg
Mijn Team
Jeugd
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

D1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sabina Erftemeijer
Aanvoerder Anouk Sluimer
Teammanager Elsbeth Wender
Trainer Arend van Tilborg

Aankomende Speelronde

ZONDAG 13 MAART 2022
Thuis Uit Aanvang
Doetinchem D1 Avanti D1
Drienerlo D1 Oosterbeek D1
HCHN D1 Zeewolde D1
Lelystad D1 Overbetuwe D1
Lochem D1 Nijkerk D1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Zeewolde D1 10 27 9 0 1 51 13 0
2 HCHN D1 10 24 8 0 2 42 18 0
3 Hattem D1 10 22 7 1 2 47 21 0
4 Oosterbeek D1 10 20 6 2 2 53 27 0
5 Lelystad D1 10 14 4 2 4 26 24 0
6 Doetinchem D1 10 13 3 4 3 18 24 0
7 Avanti D1 10 11 3 2 5 22 37 0
8 Overbetuwe D1 10 10 3 1 6 14 26 0
9 Drienerlo D1 10 10 2 4 4 23 23 0
10 Lochem D1 10 4 1 1 8 11 54 0
11 Nijkerk D1 10 1 0 1 9 7 47 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt HCHN D1 n.n.b uit
27 mrt DHC Drienerlo D1 n.n.b uit
3 apr Doetinchemse Hockey Club D1 n.n.b thuis
10 apr M.H.C. LELYSTAD D1 n.n.b uit
24 apr HCOB - Hockeyclub Overbetuwe D1 n.n.b thuis
8 mei WMHC Avanti D1 n.n.b uit
15 mei M.H.C. Oosterbeek D1 n.n.b thuis
22 mei Hattemse M.H.C. D1 n.n.b uit
29 mei Lochemse Hockey Club D1 n.n.b uit
12 jun Nijkerk D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Overbetuwe D1 Lelystad D1 0-2
Oosterbeek D1 Drienerlo D1 7-2
Avanti D1 Doetinchem D1 1-1
Zeewolde D1 HCHN D1 3-2
Nijkerk D1 Lochem D1 1-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Lochem D1 Overbetuwe D1 1-3
Doetinchem D1 Oosterbeek D1 4-4
Drienerlo D1 Hattem D1 2-2
HCHN D1 Nijkerk D1 6-0
Avanti D1 Lelystad D1 2-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Hattem D1 Doetinchem D1 4-0
Avanti D1 Overbetuwe D1 2-1
Zeewolde D1 Drienerlo D1 3-1
Oosterbeek D1 Lelystad D1 2-2
HCHN D1 Lochem D1 6-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Lochem D1 Avanti D1 4-3
Lelystad D1 Hattem D1 3-4
Drienerlo D1 Nijkerk D1 7-0
Overbetuwe D1 Oosterbeek D1 0-8
Doetinchem D1 Zeewolde D1 3-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Zeewolde D1 Lelystad D1 6-1
HCHN D1 Drienerlo D1 3-2
Hattem D1 Overbetuwe D1 6-1
Nijkerk D1 Doetinchem D1 1-2
Oosterbeek D1 Avanti D1 9-3
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Avanti D1 Hattem D1 3-4
Overbetuwe D1 Zeewolde D1 2-4
Lelystad D1 Nijkerk D1 5-0
Doetinchem D1 HCHN D1 2-3
Lochem D1 Oosterbeek D1 3-8
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Zeewolde D1 Avanti D1 6-0
Hattem D1 Oosterbeek D1 4-2
Nijkerk D1 Overbetuwe D1 0-4
Drienerlo D1 Lochem D1 2-0
HCHN D1 Lelystad D1 6-2
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Avanti D1 Nijkerk D1 6-2
Lochem D1 Hattem D1 1-15
Doetinchem D1 Drienerlo D1 3-3
Overbetuwe D1 HCHN D1 1-2
Oosterbeek D1 Zeewolde D1 1-4
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Nijkerk D1 Oosterbeek D1 2-6
Doetinchem D1 Lochem D1 1-0
Zeewolde D1 Hattem D1 5-2
HCHN D1 Avanti D1 8-1
Drienerlo D1 Lelystad D1 2-2
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Lelystad D1 Doetinchem D1 6-2
Hattem D1 Nijkerk D1 5-1
Zeewolde D1 Lochem D1 13-1
Oosterbeek D1 HCHN D1 6-3
Overbetuwe D1 Drienerlo D1 2-1
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Doetinchem D1 Overbetuwe D1 0-0
Lochem D1 Lelystad D1 0-2
Nijkerk D1 Zeewolde D1 0-5
HCHN D1 Hattem D1 3-1
Drienerlo D1 Avanti D1 1-1