slider03.jpg slider06.jpg slider02.jpg slider05.jpg slider04.jpg slider01.jpg
Mijn Team
Jeugd
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

H1

Ondersteuning

Functie Naam
Teammanager Marnix Overkamp
Trainer Rob Hupkens

Aankomende Speelronde

ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Thuis Uit Aanvang
Alkemade H1 Zandvoort H1 14:30
Catwijck H1 IJburg H1 15:00
Saxenburg H1 Mijdrecht H1 15:00
UNO H1 Heerhugowaard H1 15:00
Voorhout H1 Buitenhout H1 14:45
Zeewolde H1 Lelystad H1 15:00

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Saxenburg H1 2 6 2 0 0 23 1 0
2 IJburg H1 2 6 2 0 0 11 6 0
3 Catwijck H1 2 6 2 0 0 8 4 0
4 Voorhout H1 2 6 2 0 0 6 2 0
5 Mijdrecht H1 2 3 1 0 1 6 4 0
6 UNO H1 2 3 1 0 1 7 6 0
7 Lelystad H1 2 3 1 0 1 4 4 0
8 Heerhugowaard H1 2 3 1 0 1 3 13 0
9 Zeewolde H1 2 0 0 0 2 3 7 0
10 Buitenhout H1 2 0 0 0 2 5 10 0
11 Alkemade H1 2 0 0 0 2 3 9 0
12 Zandvoort H1 2 0 0 0 2 3 16 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 sep M.H.C. LELYSTAD H1 15:00 thuis - The Hockey Centre THC
3 okt Buitenhout MHC H1 14:45 uit
10 okt MHC Voorhout H1 15:00 thuis - The Hockey Centre THC
17 okt AHC IJburg H1 14:30 uit
31 okt HMHC Saxenburg H1 n.n.b uit
7 nov Hockeyclub UNO H1 n.n.b thuis
14 nov Hockeyclub Alkemade H1 n.n.b uit
21 nov Catwijck H1 n.n.b thuis
28 nov Zandvoortsche Hockey Club H1 n.n.b uit
13 mrt MHC Heerhugowaard H1 n.n.b uit
20 mrt Hockey Vereniging Mijdrecht H1 n.n.b thuis
27 mrt M.H.C. LELYSTAD H1 n.n.b uit
3 apr Buitenhout MHC H1 n.n.b thuis
10 apr MHC Voorhout H1 n.n.b uit
24 apr AHC IJburg H1 n.n.b thuis
8 mei HMHC Saxenburg H1 n.n.b thuis
15 mei Hockeyclub UNO H1 n.n.b uit
22 mei Hockeyclub Alkemade H1 n.n.b thuis
29 mei Catwijck H1 n.n.b uit
12 jun Zandvoortsche Hockey Club H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
UNO H1 Catwijck H1 3-4
Buitenhout H1 Lelystad H1 1-4
Zeewolde H1 Heerhugowaard H1 2-3
Saxenburg H1 Zandvoort H1 12-1
Voorhout H1 Mijdrecht H1 3-2
Alkemade H1 IJburg H1 2-5
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Zandvoort H1 UNO H1 2-4
Mijdrecht H1 Zeewolde H1 4-1
Heerhugowaard H1 Saxenburg H1 0-11
Voorhout H1 Lelystad H1 3-0
Catwijck H1 Alkemade H1 4-1
IJburg H1 Buitenhout H1 6-4