slider03.jpg slider05.jpg slider04.jpg slider01.jpg slider06.jpg slider02.jpg
Mijn Team
Jeugd
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Standen van alle teams

Zaal 
Zaal Dames 1 3e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barneveld D1 8 22 7 1 0 19 7 0
2 Spitsbergen D1 10 20 6 2 2 25 19 0
3 Loenen D1 8 14 4 2 2 21 12 0
4 Maarssen D1 8 10 3 1 4 27 13 0
5 Muiderberg D1 8 8 2 2 4 19 26 0
6 Zeewolde D1 6 3 1 0 5 9 18 0
7 Lelystad D1 6 0 0 0 6 5 30 0
Zaal Dames 4 3e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei D3 6 18 6 0 0 32 10 0
2 USHC D6 6 13 4 1 1 19 9 0
3 Kampong D14 6 12 4 0 2 17 15 0
4 Zeewolde D4 4 6 1 3 0 4 3 0
5 SCHC D3 7 4 1 1 5 12 24 0
6 Zwaluwen D6 4 3 1 0 3 5 9 0
7 Nieuwegein D3 7 1 0 1 6 15 34 0
Zaal DJ1 4e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Doorn DJ1 8 24 8 0 0 38 5 0
2 Eemvallei DJ3 8 16 5 1 2 28 11 0
3 Maarssen DJ5 8 12 3 3 2 9 8 0
4 Leusden DJ3 6 9 2 3 1 12 8 0
5 Hilversum DJ3 6 3 0 3 3 5 28 0
6 Zeewolde DJ1 6 2 0 2 4 5 16 0
7 Maarssen DJ4 6 0 0 0 6 2 23 0
Zaal Heren 1 2e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maarssen H1 8 14 4 2 2 33 26 0
2 Baarn H1 6 12 4 0 2 25 10 0
3 Spandersbosch H1 6 12 3 3 0 22 9 0
4 Nieuwegein H1 6 11 3 2 1 22 21 0
5 Leusden H1 4 6 2 0 2 14 10 0
6 Nijkerk H1 6 3 1 0 5 6 29 0
7 Zeewolde H1 6 1 0 1 5 5 22 0
Zaal Heren 2 3e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn H2 10 27 9 0 1 44 19 0
2 Vianen H2 8 16 5 1 2 31 19 0
3 Spitsbergen H2 6 5 1 2 3 14 18 0
4 Zeewolde H2 6 4 1 1 4 13 21 0
5 USHC H6 6 0 0 0 6 7 32 0
Zaal JA1 2e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei JA1 7 16 5 1 1 32 16 0
2 Gooische JA4 6 13 4 1 1 27 12 0
3 Haaskamp JA1 8 12 4 0 4 21 20 0
4 Zeewolde JA1 5 9 3 0 2 13 13 0
5 Vianen JA1 4 6 2 0 2 10 15 0
6 Soest JA2 8 6 2 0 6 17 26 0
7 Naarden JA3 8 6 2 0 6 15 33 0
Zaal JB1 3e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Lelystad JB1 9 17 5 2 2 34 19 0
2 Muiderberg JB1 6 16 5 1 0 38 12 0
3 Spandersbosch JB2 8 14 4 2 2 31 16 0
4 Gooische JB4 8 11 3 2 3 25 19 0
5 Zeewolde JB1 5 9 3 0 2 12 13 0
6 Huizen JB3 10 5 1 2 7 11 54 0
7 Soest JB2 6 1 0 1 5 5 23 0
Zaal JC1 3e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Huizen JC2 8 24 8 0 0 30 11 0
2 Naarden JC5 8 17 5 2 1 26 10 0
3 Amersfoort JC3 10 13 4 1 5 18 20 0
4 Weesp JC2 10 12 4 0 6 13 21 0
5 Zeewolde JC1 8 11 3 2 3 23 29 0
6 Laren JC4 8 7 2 1 5 18 23 0
7 Houten JC3 8 3 1 0 7 9 23 0
Zaal JD1 2e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hilversum JD12C 8 24 8 0 0 34 1 0
2 Naarden JD3 8 21 7 0 1 48 13 0
3 Muiderberg JD1 10 16 5 1 4 25 18 0
4 Kampong JD5 8 15 5 0 3 26 22 0
5 Schaerweijde JD4 8 7 2 1 5 13 46 0
6 Phoenix JD3 10 3 1 0 9 12 42 0
7 Zeewolde JD1 8 2 0 2 6 12 28 0
Zaal JD2 4e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 SCHC JD5 8 21 7 0 1 45 8 0
2 Loenen JD3 8 19 6 1 1 22 9 0
3 Amersfoort JD2 8 18 6 0 2 21 10 0
4 Laren JD5 6 7 2 1 3 8 12 0
5 Zeewolde JD2 6 4 1 1 4 7 24 0
6 Lelystad JD2 6 1 0 1 5 3 23 0
7 Kampong JD7 6 0 0 0 6 6 26 0
Zaal M8E1 1e klasse
Zaal M8E2 1e klasse
Zaal MA1 2e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zeewolde MA1 10 20 5 5 0 19 8 0
2 Phoenix MA3 8 17 5 2 1 14 8 0
3 Almere MA3 8 12 3 3 2 14 12 0
4 SCHC MA4 8 8 2 2 4 9 14 0
5 Spandersbosch MA12C 8 7 1 4 3 10 14 0
6 Maarssen MA2 6 6 1 3 2 9 11 0
7 Huizen MA3 6 1 0 1 5 10 18 0
Zaal MB1 1e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Doorn MB1 8 21 7 0 1 25 4 0
2 Zeewolde MB1 10 14 4 2 4 14 21 0
3 Spandersbosch MB2 8 13 4 1 3 16 17 0
4 Laren MB2 8 10 3 1 4 19 17 0
5 SCHC MB3 6 8 2 2 2 15 10 0
6 Kampong MB4 6 6 2 0 4 8 12 0
7 Rijnvliet MB1 8 6 2 0 6 10 26 0
Zaal MB2 4e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hilversum MB8 6 15 5 0 1 14 6 0
2 Baarn MB4 8 15 4 3 1 19 16 0
3 Zeewolde MB2 6 10 3 1 2 9 9 0
4 Soest MB5 8 8 2 2 4 10 17 0
5 Lelystad MB5 6 7 2 1 3 10 9 0
6 Naarden MB9 6 7 2 1 3 7 6 0
7 Laren MB7 8 6 2 0 6 11 17 0
Zaal MB3 5e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische MB6 8 17 5 2 1 34 16 0
2 Almere MB7 8 17 5 2 1 24 15 0
3 Leusden MB3 10 15 5 0 5 18 22 0
4 Eemvallei MB5 8 13 4 1 3 18 17 0
5 Soest MB6 8 6 1 3 4 9 19 0
6 Zeewolde MB3 6 4 1 1 4 6 12 0
7 Spandersbosch MB6 6 4 1 1 4 9 17 0
Zaal MC1 2e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zeewolde MC1 6 18 6 0 0 28 4 0
2 Naarden MC3 8 16 5 1 2 29 13 0
3 Laren MC3 8 12 4 0 4 19 17 0
4 Muiderberg MC1 6 10 3 1 2 14 16 0
5 Huizen MC3 6 6 2 0 4 7 22 0
6 Almere MC3 8 6 2 0 6 10 26 0
7 Weesp MC2 6 3 1 0 5 9 18 0
Zaal MC2 3e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei MC4 8 17 5 2 1 20 12 0
2 Leusden MC2 6 15 5 0 1 22 5 0
3 Nijkerk MC12C 6 14 4 2 0 15 5 0
4 Baarn MC3 6 10 3 1 2 15 6 0
5 Zeewolde MC2 8 7 2 1 5 11 21 0
6 Amersfoort MC6 6 6 2 0 4 9 18 0
7 Soest MC4 8 0 0 0 8 6 31 0
Zaal MC3 5e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Geldermalsen MC1 8 24 8 0 0 47 1 0
2 Baarn MC6 8 13 4 1 3 10 13 0
3 Eemvallei MC7 8 12 4 0 4 17 13 0
4 Buitenhout MC2 8 12 4 0 4 9 14 0
5 Spandersbosch MC7 8 9 3 0 5 10 25 0
6 Zeewolde MC3 8 6 2 0 6 8 28 0
7 Leusden MC5 6 4 1 1 4 4 11 0
Zaal MD1 1e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Houten MD1 8 22 7 1 0 39 3 0
2 Gooische MD3 6 10 3 1 2 9 18 0
3 Amersfoort MD2 8 7 1 4 3 8 14 0
4 Almere MD2 6 6 2 0 4 8 14 0
5 Fletiomare MD2 6 5 1 2 3 8 10 0
6 Schaerweijde MD2 4 4 1 1 2 3 7 0
7 Zeewolde MD1 4 4 1 1 2 7 16 0
Zaal MD2 4e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hilversum MD3 10 28 9 1 0 45 8 0
2 Geldermalsen MD1 8 16 5 1 2 23 9 0
3 Muiderberg MD2 10 16 5 1 4 18 24 0
4 Zeewolde MD2 8 12 3 3 2 13 17 0
5 Weesp MD3 8 9 3 0 5 14 22 0
6 Laren MD5 8 4 1 1 6 19 27 0
7 Spandersbosch MD6 8 1 0 1 7 5 30 0
Zaal MD3 4e klasse
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Haaskamp MD2 6 18 6 0 0 31 3 0
2 Houten MD7 8 15 5 0 3 20 21 0
3 Dorsteti MD3 8 11 3 2 3 15 14 0
4 Leusden MD7 6 10 3 1 2 10 8 0
5 Spitsbergen MD3 4 7 2 1 1 16 10 0
6 SCHC MD8 6 0 0 0 6 1 18 0
7 Zeewolde MD3 4 0 0 0 4 1 20 0
Zaal Mix6E1 1e klasse